ELC Efficient Language Coaching ®

ELC Poland Team

Patrycja Kopiec

Certyfikowany i akredytowany coach neurojęzykowy (ICF), certyfikowana trenerka pamięci (Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy), praktyk Neurolingwistycznego Programowania (NLP International), absolwentka anglistyki (Uniwersytet Śląski).

Prowadzi szkolenia językowe w korporacjach od 2007, m.in. dla finansistów, księgowych, handlowców, HR, inżynierów, czy studentów kierunków technicznych. Jej priorytetem zawodowym jest skuteczny postęp językowy i wysoka efektywność kursu. Wykorzystuje najnowsze odkrycia neuronauki oraz metody mnemotechniczne. Stawia na daleko idącą indywidualizację, określa styl uczenia się Klienta, wykorzystuje materiały własne. Od wielu sezonów nie pracuje z podręcznikiem. Używa metod coachingowych i narzędzi przekazywania wiedzy przyjaznych dla mózgu. Wielka entuzjastka mapowania myśli (Mind Mapping).

Jej mottem życiowym są słowa Helen Keller „Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania”. Poza coachingiem neurojęzykowym, pasjonuje się muzyką jazzową (ma własne trio jazzowe Espresso Jazz Band) i obserwacjami astronomicznymi.

Patrycja Kopiec Coach neuro językowy

Alicja Sekret

Coach językowy z zakresu języka angielskiego. Płynnie posługuje się językiem polskim, angielskim i hiszpańskim. Certyfikowana egzaminatorka TOEIC i LCCI. Specjalizuje się w pracy z językiem medycznym i farmaceutycznym. Coach pracująca w obszarze porozumienia bez przemocy (NVC).

Alicja jest edukatorką i coachinią językową z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w nauczaniu przedstawicieli średniego i wysokiego szczebla kadry zarządzającej (klienci związani z farmacją, IT, HR, a także mediami), a także tłumaczką, specjalizującą się w tłumaczeniach z obszaru HR. Ukończyła tłumaczenia specjalistyczne na Katedrze Języków Specjalistycznych UW, a także studia na wydziale CESLA UW, co daje jej wyjątkowe zrozumienie kultury krajów latynoamerykańskich. Zajmowała się edukacją językową wspomaganą komputerowo i e-learningiem. Ma na swoim koncie publikacje materiałów edukacyjnych na jednym z największych portali internetowych w Polsce, a także na specjalistycznym portalu poświęconym tematyce HR. Od dwóch lat pracuje z wykorzystaniem metody coachingu neurolingwistycznego. W pracy z klientami koncentruje się na ich potrzebach i znalezieniu najskuteczniejszej metody motywacji. Stale się rozwija, m.in. ukończyła warsztat z coachingu opartego na potrzebach z Pernille Plantener, tym samym pokazując klientom, że warto w siebie inwestować. Organizowała i prowadziła autorskie warsztaty z podstaw coachingu językowego dla lektorów, prezentowania w języku angielskim dla menedżerów wyższego szczebla i komunikacji w biznesie dla menedżerów niższego szczebla.

Sama o sobie mówi: “Ciągle odkrywam nowe smaki, kolory i faktury.”

Alicja Sekret Coach językowy